Chcete zhubnout rychle nebo trvale?

Krabičkování nás baví i v roce 2019. Pojďte se bavit s námi!

Se vstupem do nového roku byla zahájena i nová sezóna hubnutí. Krabičkujeme i v roce 2019 a věříme, že do toho půjdete s námi. Proč? Protože neslibujeme žádné zázraky, ale reálné výsledky, které uvidíte v zrcadle a na které si budete moci sáhnout.

Rychlé je jen rychlé. Rychlé neznamená vždy dobré. Pro hubnutí to platí dvojnásob. Můžete zhubnout 10 kg během 10 dní. To opravdu můžete. Stačí nejíst. Nebo jíst velmi málo. Omezit kalorický příjem na minimum. Je to bleskové a je to snadné. Takový přístup ale u nás nenajdete. S námi to trvá déle. A bývá to těžké. Protože se často musíte vzdát zaběhlých návyků, které jsou příčinou toho, proč se vám nedaří udržet ideální váhu. Naším cílem totiž není pomoci vám shodit žádané kilogramy jakýmkoliv způsobem a potom vám říci sbohem. Nám jde o to, aby se klienti naučili přijímat zdravý životní styl jako benefit, aby si osvojili zdravé stravovací a pohybové návyky, a aby Krabičkujeme bylo jen odrazovým můstkem k aktivnímu životu s ideální váhou. A změna pohybových a stravovacích návyků? To chce přeci nějaký čas!

Žádné hladovění a žádné drastické diety

Řada lidí dnes stále někam spěchá. Řada lidí si také stále myslí, že aby zhubli, musí hladovět. Obojí je špatně. Ale obojí lze velmi pěkně spojit. Nedostatku času využijete pro minimum jídla a hubnete. Vida! Funguje to! Mluvíme ale o rychlém hubnutí, které jsme zmínili již výše. Výsledky takového procesu nejsou a ani nemohou být trvalé. Nehubnete totiž tuk, což je cílem správné a zdravé redukce hmotnosti, o kterou jde nám v Krabičkujeme. Hubnete svaly, aktivní hmotnost, které jsou ale nezbytným předpokladem správného fungování metabolismu, celého organismu a také hubnutí.

 

S vodou a svaly odchází i energie, vitalita a celkové zdraví

Ve svalech se nachází množství vody, která je nutná pro optimální chod metabolismu. Bazální metabolismus je energie, kterou tělo spotřebovává na základní životní úkony, jako je dýchání, trávení a vyměšování. Když ztrácíte svaly a s nimi vodu, zpomaluje se i bazální metabolismus a spolu s ním i všechny životní pochody. Organismus zkrátka bez vody, svalů a energie, která je nutná pro jejich výživu, nedokáže dlouhodobě fungovat. Kromě toho, že takovým rychlým hubnutím výrazně tratí vaše zdraví, výsledek ani nevypadá hezky. Ochablá a svraštělá kůže, lezoucí kosti, vrásky, kruhy pod očima a řídnoucí vlasy. Tak nějak se projevuje na těle nedostatek cenných živin. A k tomu únava, úzkostlivost, deprese. Máme pokračovat dál?

5 zdravých, chutných a čerstvých jídel denně

Rozhodně vás nechceme strašit. Nic takového. Jen se snažíme vysvětlit, že hubnutí není jednorázovou a krátkodobou záležitostí, ale otázkou významné životní změny spočívající v přehodnocení dosavadních stravovacích a pohybových preferencí a zařazení nových a lepších návyků. A od toho jsme tu my. Nedopustíme, abyste hladověli – postaráme se o vaše plná bříška a ukážeme, že zdravý životní styl může nejen chutnat, ale i bavit. Objevíte spoustu nových chutí a zjistíte, že připravit zdravé jídlo není vůbec složité. Našimi recepty se můžete inspirovat, abyste se v budoucnu dokázali zdravě stravovat sami a udržet si tak hmotnost, na níž se s námi dostanete.

Služby výživového poradce zahrnuty

Všechny naše recepty jsou sestaveny výživovým poradcem, aby byly nutričně vyvážené a dodaly vám přesně to, co potřebujete. Služby našeho výživového odborníka jsou dostupné pro všechny naše klienty. Odborné vedení naší společnosti garantuje optimální výsledky, které jsou dlouhodobě a trvale udržitelné. Hlavním aktérem ale budete vy. My poskytneme návod a prostředky, ale první krok a potom i kroky další budou na vás. Můžeme vás ale uklidnit. Jíst pětkrát denně naše výborná a s láskou vařená jídla není žádná dřina. Navíc vám je všechny dovezeme přímo pod nos.

Krabičkujeme i v roce 2019! Pojďte do toho s námi!

Těší se na vás

Lucka Tvrdoňová a Váš Krabičkujeme tým.

Tel.: 732 987 292

Mail: lucie@tvrdon.cz