Dárek pro naše klienty!

Ve spolupráci s naším rodinným eshopem se nám podařilo zajistit pitný režim ZDARMA pro naše klienty krabičkové diety a to na každý pátek v měsíci listopad. Mám z toho velkou radost, protože pitný režim je velmi důležitou součástí zdravého životního stylu a nepochybně i hubnutí. A tato voda má navíc super pítko, takže lahev určitě využijete vždy po celý týden na doplnění vody, nebo čaje. No a za ten týden dostanete novou. 😉 Takže velké díky mému muži za super nápad a za sponzoring mých klientů vodou z Jeseníků, kam se tento víkend vydáme a určitě na Instagramu dáme vědět, jestli  jsme našli artéský pramen, ze kterého tato voda pochází! Takže v pátek 3.11. můžete očekávat Vaši první lahev!

https://www.nutrend.cz/nartes-sport-pramenita-voda-img-vt-075-fd-3.jpg
Věděli jste, že ztráta tekutin při sportovní aktivitě vede k poklesu fyzické i psychické výkonnosti v rozsahu až 20–30 %. Proč si tedy špatným a nevhodným pitným režimem zbytečně a vědomě snižovat výkon?
Správně zvolený pitný režim dodá unavenému organismu nejen tekutiny, ale také energii a potřebné minerály.
No a abyste věděli, co přesně budete pít, tak tady malý popisek:
Tento zdroj patří mezi tzv. artéské prameny, voda z něj na povrch vytéká pod tlakem (nemusí být násilím čerpána), podzemní jezero leží v hloubce 170 metrů a je chráněno pod neprostupnými horninami, které zaručují 100 % čistotu a nezávadnost této vody. Voda NARTES patří mezi slabě mineralizované vody, a proto je vodou vhodnou pro běžný pitný režim všech věkových kategorií bez omezení.
Pramenitá voda NARTES 750 ml SPORT obsahuje velmi nízké množství minerálů (154 mg / litr) a díky tomu lze srovnat čistotu této vody s vodou kojeneckou. Při běžných podmínkách má PH vody hodnotu 7,4 a z hlediska tvrdosti je voda NARTES řazena mezi vody měkké.
  • nízká mineralizace 154 mg / litr
  • rozpuštěné pevné látky 120 mg / litr
  • mimořádný čistý a kvalitní zdroj
  • sportovní uzávěr pro snadné pití při fyzické aktivitě
  • Lokalita: Roudno Jeseníky

Pramenitá voda NARTES SPORT je určena:

  • pro konzumaci v jakoukoliv denní dobu
  • pro dodržování pitného režimu
  • nejen pro sportovní aktivitu