Konečně vzhůru! :)

Moji drazí! Jsem zpět z několikadenního „komatu“. Můj FB inbox hlásí počet zpráv 99+ a já nevím, kde zjistím skutečné množství, ale po přejetí prstem dál a dál a dál to bude spíše 300+. Tímto se moc omlouvám všem, kterým jsem neodpověděla a radši volím tuto cestu. Články píši ráda a myslím, že jsem schopná vám zde o sobě, svém stavu a cvičení říci víc, než v jedné zprávě.

Chtěla jsem vám napsat už mnohem dřív.  Ale stalo se něco, proč jsem nemohla. Člověk by řekl, že když ho odpojí od kapaček, dostane do ruky propouštěcí zprávu, nějaké ty léky, že už mu bude jen líp a líp. Vždyť v nemocnici jsem se cítila super, vypadala jsem i celkem dobře (nebo mi všichni kecali) a zásobovala jsem vás  fotkama, dělala jsem vtipná videa, boomerangy… tak proč po příchodu domů, kdy jsem opravdu nedělala žádné hlouposti a poctivě jsem si lehla, proč jsem zažila pár nejhorších dní v životě? Několik dní spánku, depresí, pláče a závratí takových, že jsem ani na záchod nedošla. Nevydržela jsem vzhůru víc, než 2 hodiny a zase už jsem spala. Ve dne, v noci. Osypaná tolik, že mě bolely snad i vlasy. Co to bylo za zvláštní druh detoxu, nebo alergické reakce opravdu nechápu a ne, opravdu jsem nestála o odvoz zpátky, prostě jsem si řekla, že budu klidně měsíc spát a bulet, ale budu doma.

Nicméně dnes už je mi po pár dnech lépe, postavila jsem se na vlastní nohy, na záchod nechodím za ručičku a po dvou týdnech total bez hudby jsem si i k pianu sedla. Potichu samozřejmě. No není to ono s jedním uchem, co vám budu povídat. Jednomu strašně chybí stereo, ale léčba stále probíhá a já stále věřím 😉 . Taky dokážu zapnout PC a napsat tento článek, což je skvělý úspěch, protože se mi doteď motala hlava i vleže.

V tomto článku jsem hlavně chtěla všem svým věrným klientkám vysvětlit, co nyní bude následovat. Nyní budu mít 2 měsíce klidu (myšleno hlukového, ne úplně fyzického). Z velké části proto, že musím (s tím jsem bojovala asi nejvíc), ale dostávám se pomalu do fáze, kdy si připouštím i možnost, že vlastně chci. Jedno ucho mám v pořádku a druhé je na tom tak, že nesmím a nesnesu jakýkoli hluk, protože místo hudby mi v něm chrčí a to je na napálení hlavou do zdi, věřte mi. Další důvod je, že moje léčba bude nyní působit na buňky, které se rozhodují, jestli chtějí přežít, či nikoli. A v moji hlavě jen tak něco přežít? No znáte mě 🙂 . Takže musím být opatrná a zachránit co se dá.

Takže sečteno a podtrženo panem doktorem červeně. Se Zumbou si pod mým vedením dáme pauzičku 2 měsíce. Když budu projíždět autem, tak vás nebudu prudit hlasitou hudbou a když s vámi budu mluvit, tak možná budu trochu hlučnější. Jo fakt to ještě jde, taky to nechápu 😀 . Jídelníčky i krabičková dieta frčí dál, jen si tento týden dovolím ještě úplně odpočívat a pak budu pomalinku objednávat do svých center zdravého hubnutí. A odevzdám všechny práce, které dlužím. No a sledujte mě, protože cvičit se bude. Neřeknu víc, ale brzy uvidíte 😉 . A jestli máte nyní tendence říkat si, jen to Luci neuspěchej, tak mi věřte, že jsem dostala takovou školu, že to vím i bez vašeho kázání. 😉

Lidi chyběli jste mi. Mám vás ráda osobně i takto virtuálně a nikdo z nás nebudeme házet flintu do žita, ani do jiného obilí. Jen si trošku odpočineme, konkurenčním fitkám zvedneme na chvilku tržby a pak vyhlásím takový comeback, že budou všichni zase plakat.

A co vám napsat závěrem? Mám tady pěkný seznam super článků o hubnutí, nových receptů a prima tipů kolem vaření, cvičení a mlsání, že se můžete těšit, jak vás zase budu spamovat. Stejně vám to chybělo…co? 😀

Vaše Lůca