Nabídka krabiček do firem!

Zdravá a vyvážená strava do vaší firmy? Ano!

Připravujeme nabídku Krabičkujeme pro firmy a společnosti. Těšte se na speciální nabídky a množstevní slevy. S koncem léta připravujeme velké změny. Nemusíte se ale obávat, že byste přišli o svoje oblíbené krabičky. Ani nápad! Protože společně Krabičkujeme už poměrně dlouho a protože nás to s vámi mimořádně baví (věříme, že vás s námi stejně jako nás s vámi), rozhodli jsme se rozšířit nabídku našich služeb. V tom je ta změna. Nově totiž plánujeme zavážet krabičky i do firem.

Zdravé, chutné a čerstvé jídlo pětkrát denně. Protože právě tolikrát by se mělo jíst, aby metabolismus šlapal jako hodinky. Přesně tolik porcí vám každý den vozíme do rozličných kousků našeho kraje našimi krabičkovými auty. Celodenní menu přivezeme domů, do práce, na chatu či chalupu. Zkrátka kam si řeknete. Pokud je to ovšem samozřejmě v našem rozvozovém rajonu. Možná, že si s kolegy či kolegyněmi v práci o jídle povídáte. A dost možná, že si naše krabičky i doporučujete (za což jsme velmi vděční, děkujeme). Stává se nám tedy, že často vozíme na totéž místo. A tak nás něco napadlo. Poskytnout klientům výhody a vzít více lidí, při jedné cestě. Jednoduše a jasně, stručně řečeno – napadlo nás rozvážet do firem a společností.

Zaměstnavatel je spokojený, když má spokojené zaměstnance

Proto zkraje podzimu, aby vám nebylo smutno z toho, že nás léto opouští, plánujeme vyjet s jedinečnou nabídkou výhodných množstevních slev pro zaměstnavatele. Ty jim, společně s naším celodenním menu, umožní zajistit svým zaměstnancům zdravé a chutné jídlo, po kterém budou mít dostatek energie a chuti nejen do života, ale také do práce. „Z vlastní zkušenosti vím, že zaměstnavatel nemůže být spokojený, když nemá spokojené zaměstnance,“ říká Lucie Tvrdoňová, naše šéfová (hrozně přísná – zase vtip). „Z toho důvodu se o ně snažím pečovat a dopřávat jim různé benefity, které jim umožní plně zrelaxovat a zregenerovat jak tělo, tak i mysl.“ A právě to dokáže, mimo jiné samozřejmě, i nutričně vyvážené jídlo.

Je dobré dát si pauzu a během ní dobré jídlo

Protože dobré jídlo vás donutí zastavit. I v tom nejnáročnějším pracovním dni na chvíli vypnout. Posadit se a vychutnat si každé sousto. Když vám jídlo chutná, časem se odnaučíte hltat. Protože si ho chcete užít. Rozpoznat všechny chutě i jemné tóny, které nabízí, když lahodí oku i jazyku. Dobré jídlo dá v napjatém pracovním dni možnost vytvořit a upevnit režim. Na dobré jídlo se můžete těšit. Je to vaše pauza. Chvilka pro sebe. Klid a pohoda. Dobré jídlo prospívá nejen tělu, ale i mysli. Budete-li se soustředit na kvalitu, a ne na kvantitu, uvidíte, že vaše váha se časem srovná a vy budete zdravější a spokojenější než kdy dřív.

Dovážíme kvalitu, ne kvantitu

Protože je pravda, že ve zdravém těle sídlí zdravý duch. A zdravý duch zase obývá zdravé tělo. Tělo a mysl jsou provázané, existují ve vzájemném souladu. Zdravé a dobré jídlo, které zasytí a nezatíží, může uklidnit obojí. Jaký zaměstnanec je spokojený? Ten, který není unavený a má dostatek sil. S tím souvisí i dobrá nálada. To vše vám nabízíme. Ve výhodných balíčcích přímo na míru s přihlédnutím k objednanému množství. Jinými slovy – tešte se na množstevní slevy a blaho, které vašim zaměstnancům dovezeme v podobě našich krabiček.

Lahoda pro zdraví i pohodu

Zdravé, chutné a čerstvé jídlo. A k tomu kupa energie, dobré nálady a životní pohody. Mottem naší šéfové je: „Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv.“ V naší firmě se tím řídíme všichni. Pojďte se smát s námi. A zdravě jíst!

Těšíme se na vás

Váš Krabičkujeme tým

Pro bližší info kontaktujte Lucii Tvrdoňovou, majitelku a jednatelku firmy Krabičkujeme, na mailu lucie@tvrdon.cz nebo na tel.č. 732 987 292 a ta vám na míru spočítá cenu celodenního menu do Vaší firmy.

www.lucietvrdonova.cz

www.krabickujeme.cz