Stalo se něco krásného!

72.510,-Kč
💚Ještě se vzpamatovávám z toho, co se kolem mě za posledních pár týdnů dělo. Z vybrané částky, z dobroty lidí, z překrásné energie, která mě provázela po celou dobu plánování akce, vybírání příspěvků a finálové taneční / fitness charitativní akce v Ústí nad Orlicí.
💜Tolik dobrých a ochotných lidí, co nás v tom nenechali, přispěli, pomohli a hlavněšířili radost.
🙏Chtěla bych z celého srdce poděkovat vám všem dobrolidem za pomoc. Jen díky vám se vybrala nádherná částka 72.510,-Kč. A ikdyž to nebyla naše první (ani poslední) charitativní akce, přesto byla něčím výjimečná.

💜Pojďme si říci, pro koho jsme se tentokrát rozhodli uspořádat sbírku. V malebném Neratově staví školu. A ne jen tak ledajakou školu. Staví tam totiž školu pro děti s postižením. Mnohdy s velmi vážným postižením. A i když se všichni velmi snaží shánět penízky, aby se škola zdárně dokončila, stále to nestačí.

💜Tak jsme tu my, obyčejní smrtelníci, co se snaží rozdávat radost a lásku, protože od státu toho mnoho čekat nemůžeme. Krásná zpráva je, že škola má už i střechu a všichni opravdu makají na tom, aby byla brzy hotová. Ale financování není vůbec jednoduché.

 

Tentokrát se k nám připojilo plno skvělých lidí a firem!

💜Děkuji z celého srdce firmě ABV Ústí nad Orlicí, která darovala 30.000,-Kč. O takovém daru se nám ani nesnilo a slibujeme, že s ním škola naloží, jak nejlépe umí.

💜Děkuji firmě UNCS, která oblékla lektory a navíc darovala částku 20.000,-Kč. Stále nemohu té částce uvěřit, ale opravdu se to stalo. Jste úžasní!

  

💜Děkuji za všechny další příspěvky Vám všem, kdo jste se podíleli jak na výtěžku z vybraných lístků na charitativní akci, nebo darů do kasičky, která na akci byla. Děkuji firmě Luděk Skala z Libchav za krásnou částku 1.000,-Kč a paní Janě Chaloupkové s pohostinstvím v Kostelci nad Orlicí za příspěvek 1.000,-Kč.

💜Děkuji lektorům, kteří přijeli velkou dálku zacvičit na akci a nežádali honorář, ani proplacení cesty! Konkrétně Mary Aušová a Petros Kubla Rozkošný.

  

💜Jsem velmi šťastná, že jsem stihla výrobu našich ořechových máslíček, jejich koupí na akci, jste pomohli také, protože 15% z prodeje máslíček, jsme darovali za firmu krabičkujeme také. Tyto krémy jsou nyní v prodeji, ale o tom později a v jiném článku 😉

   

Celkem se nám tedy podařila vybrat opravdu nádherná částka 72.510,-Kč. A celá tato částka putuje do Neratova.

💜Díky Vám všem!

💜Děkuji fotografce, mladé studentce umělecké školy v Ústí nad Orlicí, Terezce Ilgnerové, která věnovala svůj čas nejen přímo na akci, ale také po ní, protože probrat se takovým množstvím fotografií, chtělo hodně ochoty a málo odpočinku. Věříme, že to ještě daleko dotáhne ve svém oboru. Fotky má vždy moc krásné a dodání vždy velmi rychlé. Pracovala bez nároku za honorář, protože moc dobře věděla, kam všechny penízky putují.

  

💜Musím poděkovat i mladému sympaťákovi za kamerou Fájovi Balvínovi, který nejen, že celé odpoledne natáčel naši charitativní akci, ale ještě bude XY hodin sedět za střihem videa. Když se dozvěděl, o jakou akci se jedná, neřekl si o honorář! Takových lidí si velmi vážíme. Fája je učitel na základní škole Radiměř, takže moc dobře ví, jaká to je práce s dětmi.

💜Kdo nestihl přijít, nebo přispět a chtěl by ZŠ speciální Neratov udělat radost a podpořit ji, zde je jejich číslo účtu: 30015-1242345399/0800

💜Užili jsme si v tom předvánočním čase hromadu práce a starostí a já musím ještě poděkovat svým holkám z krabičkujeme! Všechny jsou skvělé a pracovité a budu se opakovat, ale svou práci dělají s láskou. 

A hlavně a to nejvíc děkuji své rodině za obrovskou podporu a toleranci. Vím, že to se mnou nebylo lehké 💚

Pusu všem dobrým lidem, co přišli, i nepřišli, ale mysleli na nás!💜 Těšíme na další dobro, které spolu vytvoříme!

Krásný adventní čas Lucka Tvrdoňová a celý tým KRABIČKUJEME.