O Nás

Krabičkujeme pro zdravé hubnutí

  • 5 zdravých, chutných a čerstvých jídel denně
  • Všechny jídelníčky jsou ZDARMA sestaveny certifikovaným výživovým poradcem
  • Zakládáme si pouze na kvalitních surovinách
  • Ušetříme Vám práci i čas
  • V případě zájmu Vás ZDARMA přeměříme na přístroji TANITA
  • ZDARMA Vám jídlo každý den přivezeme
  • Nyní rozvážíme krabičky pro tyto města: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Libchavy, Sopotnice, Potštejn, Vamberk, Doudleby nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí, Častolovice, Týniště nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Lipovka, Solnice, Dolní Dobrouč, Letohrad, Choceň a přilehlé okolí těchto měst.
  • Podívejte se na úspěchy klientů naší výživové poradkyně Lucie Tvrdoňové ZDE

Chci objednat

Proč právě Krabičkujeme.cz?

1. Nehladovíte a hubnete

Jak by se Vám líbilo dostávat 5 zdravých, čerstvých a chutných jídel denně a příjemným vedlejším účinkem by byl úbytek váhy? Všechny naše jídelníčky jsou sestaveny profesionálním výživovým poradcem. Nehubnete tedy svalovou hmotu, ale tuky. Pravidelná strava zajistí, že nehladovíte a přesto hubnete.

2. Zrychlíte Váš metabolismus

Díky pravidelné a zdravé stravě zrychlíte svůj metabolismus, díky čemuž začnete skvěle spalovat a bude Vám lépe. Budete mít více energie a Vaše tělo omládne.

3. Naše jídla jsou vždy čerstvá a bez chemie

Rozvoz jídel zajišťujeme každý den, takže nemusíte mít pochybnosti o jeho čerstvosti. Nákupy surovin jsou pravidelné, takže se nestane, že by Vaše jídlo nebylo čerstvé. Nepřidáváme žádné chemické dochucovače a přesto jsou naše jídla příjemně ochucená.

4. Dovoz jídel máte ZDARMA.

V tuto chvíli rozvážíme po trase Vamberk –> Záměl –>Potštejn –> Sopotnice –> Libchavy –> Ústí nad Orlicí –>  Dlouhá Třebová –> Česká Třebová –> Dolní Dobrouč –> Letohrad –> Doudleby nad Orlicí –> Kostelec nad Orlicí –>  Tutleky –> Lupenice –>Rychnov nad Kněžnou –> Solnice –> Kvasiny –> Častolovice –> Čestice–> Lípa nad Orlicí –> Týniště nad Orlicí –> Choceň a blízké okolí ZDARMA. Pokud není Vaše bydliště na trase, napište nám! Rozhodně máme v plánu naše působiště rozšiřovat.

5. Výživový poradce pro Vás ZDARMA

Nevíte jaké množství KJ vybrat, aby Vaše snaha byla opravdu účinná? Nevadí! ZDARMA Vám optimální množství KJ spočítáme. V případě zájmu Vás dokonce přeměříme v naší poradně zdravého hubnutí u profesionální výživové poradkyně Lucie Tvrdoňové ( www.LTfitness.cz ). Budete mít skvělý přehled o tom jak hubnete.

6. Naše jídlo není žádná nuda

Každý den jiné a pestré jídlo. Snažíme se neustále vymýšlet nové recepty. Zajímá nás Váš názor a oblíbené recepty v případě zájmu občas opakujeme, aby Vám skutečně chutnalo.

7. Starosti s nákupy a vařením odpadají

S našimi krabičkami nemusíte utrácet za jiné jídlo. Každý všední den budete jíst pouze a jen naše krabičky, takže nákupy a vymýšlení co uvařit odpadá.

8. Osobní a individuální přístup

Jsme malá místní firma a s klienty jednáme osobně a snažíme se vyhovět všem požadavkům a prosbám. Pokud máte jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat a budeme to s Vámi řešit. Jako profesionálové víme, že hubnutí není vždy snadné a dokáží nám to zkomplikovat různé životní zkoušky.

9. Zlepšujete si svůj zdravotní stav

Pravidelná a zdravá strava je velmi důležitá pro Váš zdravotní stav. Předcházíte obezitě, vysokému cholesterolu, vysokému krevnímu tlaku, kožním problémům a dalším chorobám, které Vás neminou, pokud máte špatné stravovací návyky.

10. Podpora místních dodavatelů

Zastáváme názor podporovat místní pěstitele, farmy a dodavatele. Z důvodu kvalitních surovin a rozvoje regionu.