Proč s námi krabičkovat?

6 důvodů, proč s námi Krabičkovat

Zdravé, chutné a nutričně vyvážené jídlo přímo pod nos. To vám rádi přivezeme, když se svěříte do našich rukou. Pokud stále váháte, přečtěte si šest důvodů, proč to s námi má smysl, a možná vám to pomůže se rozhoupat.

Krabičkové stravování přináší řadu výhod. Některé jsou zjevné na první pohled, jiné si uvědomujeme až postupem času. Faktem zůstává, že pokud se sebou chcete něco udělat a nevíte si rady, může naše Krabičkování do začátku poskytnout minimálně návod, podle kterého potom můžete postupovat a dojít cíle, který jste si vytyčili. Aby to všechno bylo jasnější, sestavili jsme šest důvodů, proč se vyplatí s námi Krabičkovat.

  1. Pochutnáte si

Všichni chtějí jíst jídlo, které jim chutná. Nikoho neuspokojí náhražky a pachuť umělosti. S ničím takovým se u nás nesetkáte. Jídla, která pro vás v naší kostelecké kuchyni připravujeme, pocházejí ze skutečných, čerstvých a nutričně plnohodnotných potravin. To se samozřejmě odrazí na chuti, což by se stalo i v případě, že bychom použili potraviny nekvalitní. Vy byste to hned poznali. Proto si něco takového jednoduše nemůžeme dovolit. A ani nechceme.

  1. Budete hubnout, nabírat, cokoliv si objednáte

Výhodou našich jídel je, že jsou nejen dobré, ale také zdravé. Právě díky tomu vám pomohou splnit cíle, které jste si vytyčili. Ať už chcete zhubnout, nabírat svalovou hmotu nebo jen ozdravit svůj jídelníček, naše jídla jsou tu, aby do toho šla s vámi a stala se vašimi věrnými parťáky. Parťáky, kteří se nikdy nepřejí, protože se pokaždé tváří jinak. I tak se na ně ale samozřejmě můžete spolehnout! Protože i když se podoba a forma mění, chuť a kvalita zůstává. A na tom záleží!

  1. Podpoříte své zdraví

Dieta je pro nás sprosté slovo. Může to znít jako klišé, ale je to tak.

Žádná dieta vám totiž nepomůže zhubnout trvale a udržitelně. Protože když si budete dlouhodobě odpírat něco, co máte rádi a co vám chutná, zákonitě dříve či později „ujedete“, jelikož vám to bude zkrátka scházet. Jenže s našimi Krabičkami vám nic scházet nebude – proto nebudete mít tendence se nikde dojídat, a navíc podpoříte své zdraví, protože všechna naše jídla jsou sestavována a připravovaná podle přísných zásad zdravé životosprávy.

  1. Vyhnete se obávanému jojo efektu

Jojo efekt je postrach všech hubnoucích. Přichází, když nehubnete tím správným způsobem – na začátku přijdete o velké množství vody, což se projeví na ztrátě kilogramů. Když ale energetický příjem snížíte zbytečně drasticky, další kilogramy ztrácíte ze svalů, a nikoliv z tuku, snižujete bazální metabolismus, ten se zpomaluje a vy nespalujete energii z potravy tak rychle, jak byste měli. Dříve či později nevydržíte, vrátíte se ke starým návykům, protože budete mít hlad, a obávaný jojo efekt se dostane ke slovu. To se vám s námi nestane. Příjem, který s námi budete mít, je dostatečný pro výživu těla a ideální pro podporu zdravého úbytku hmotnosti – tedy z tuku, a ne ze svalů.

  1. Získáte inspiraci

Naše Krabičky slouží zároveň jako inspirace i poučení – třeba na víkendové vaření. Způsob, jakým jídlo připravujeme, vám současně poskytuje návod, jak potom postupovat doma. Schovávejte si jídelníčky a když budete tápat, nahlédněte do nich. Sledujte naše stránky, kde někdy zveřejňujeme recepty, nebo zapojte fantazii a zkuste to sami. Uvidíte, že vás to začne bavit!

  1. Uvaříme, zabalíme, přivezeme

No a na závěr nesmíme zapomenout zmínit, že Krabičkujeme vnáší do vašeho života ohromné pohodlí. Odpadají vám starosti a čas, který byste jinak strávili přemýšlením nad tím, co budete vařit a co všechno musíte nakoupit. Nemusíte tahat těžké tašky, lítat po práci po obchodech, stresovat se, že si dnes nestihnete uvařit. Všechno, co pro vás uvaříme, totiž také zabalíme a přivezeme přímo pod nos – domů nebo do práce, podle toho, jak se s námi dohodnete.

Máte nějaké další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

Váš Krabičkujeme tým