O Nás

Krabičkujeme pro zdravé hubnutí

  • 5 zdravých, chutných a čerstvých jídel denně
  • Všechny jídelníčky jsou ZDARMA sestaveny certifikovaným výživovým poradcem
  • Zakládáme si pouze na kvalitních surovinách
  • Ušetříme Vám práci i čas
  • V případě zájmu Vás přeměříme na přístroji TANITA a budeme sledovat Vaše pokroky
  • ZDARMA Vám jídlo každý den přivezeme
  • Nyní rozvážíme krabičky pro tyto města: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Libchavy, Sopotnice, Potštejn, Vamberk, Doudleby nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí, Častolovice, Týniště nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Lipovka, Solnice, Dolní Dobrouč, Letohrad, Žamberk, Choceň, Holice, Vysoké Mýto a přilehlé okolí těchto měst.

Výživový poradce Lucie Tvrdoňová – WEB

Ukázka našich jídel

Proč právě Krabičkujeme.cz?

1. Nehladovíte a hubnete

Jak by se Vám líbilo dostávat 5 zdravých, čerstvých a chutných jídel denně a příjemným vedlejším účinkem by byl úbytek váhy? Všechny naše jídelníčky jsou sestaveny profesionálním výživovým poradcem. Nehubnete tedy svalovou hmotu, ale tuky. Pravidelná strava zajistí, že nehladovíte a přesto hubnete.

2. Zrychlíte Váš metabolismus

Díky pravidelné a zdravé stravě zrychlíte svůj metabolismus, díky čemuž začnete skvěle spalovat a bude Vám lépe. Budete mít více energie a Vaše tělo omládne.

3. Naše jídla jsou vždy čerstvá a bez chemie

Rozvoz jídel zajišťujeme každý den, takže nemusíte mít pochybnosti o jeho čerstvosti. Nákupy surovin jsou pravidelné, takže se nestane, že by Vaše jídlo nebylo čerstvé. Nepřidáváme žádné chemické dochucovače a přesto jsou naše jídla příjemně ochucená.

4. Dovoz jídel máte ZDARMA.

V tuto chvíli rozvážíme po trase Vamberk –> Záměl –>Potštejn –> Sopotnice –> Libchavy –> Ústí nad Orlicí –>  Dlouhá Třebová –> Česká Třebová –> Dolní Dobrouč –> Letohrad –> Doudleby nad Orlicí –> Kostelec nad Orlicí –>  Tutleky –> Lupenice –>Rychnov nad Kněžnou –> Solnice –> Kvasiny –> Častolovice –> Čestice–> Lípa nad Orlicí –> Týniště nad Orlicí –> Choceň a blízké okolí ZDARMA. Pokud není Vaše bydliště na trase, napište nám! Rozhodně máme v plánu naše působiště rozšiřovat.

5. Výživový poradce pro Vás ZDARMA

Nevíte jaké množství KJ vybrat, aby Vaše snaha byla opravdu účinná? Nevadí! ZDARMA Vám optimální množství KJ spočítáme. V případě zájmu Vás dokonce přeměříme v naší poradně zdravého hubnutí u profesionální výživové poradkyně Lucie Tvrdoňové ( www.LTfitness.cz ). Budete mít skvělý přehled o tom jak hubnete.

6. Naše jídlo není žádná nuda

Každý den jiné a pestré jídlo. Snažíme se neustále vymýšlet nové recepty. Zajímá nás Váš názor a oblíbené recepty v případě zájmu občas opakujeme, aby Vám skutečně chutnalo.

7. Starosti s nákupy a vařením odpadají

S našimi krabičkami nemusíte utrácet za jiné jídlo. Každý všední den budete jíst pouze a jen naše krabičky, takže nákupy a vymýšlení co uvařit odpadá.

8. Osobní a individuální přístup

Jsme malá místní firma a s klienty jednáme osobně a snažíme se vyhovět všem požadavkům a prosbám. Pokud máte jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat a budeme to s Vámi řešit. Jako profesionálové víme, že hubnutí není vždy snadné a dokáží nám to zkomplikovat různé životní zkoušky.

9. Zlepšujete si svůj zdravotní stav

Pravidelná a zdravá strava je velmi důležitá pro Váš zdravotní stav. Předcházíte obezitě, vysokému cholesterolu, vysokému krevnímu tlaku, kožním problémům a dalším chorobám, které Vás neminou, pokud máte špatné stravovací návyky.

10. Podpora místních dodavatelů

Zastáváme názor podporovat místní pěstitele, farmy a dodavatele. Z důvodu kvalitních surovin a rozvoje regionu.